Повідомляємо, що завдання до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій будуть розміщені на сайті Львівського ОІППО loippo.lviv.ua та сайті «Інформатика_Львів» inflviv.ucoz.ua і будуть доступні о 9.30 відповідно 21 листопада та 6 грудня.
17 листопада в ЛОІППО відбудеться обласний семінар для методистів рай(міськ) методкабінетів, які відповідають за навчально-методичний супровід предмету інформатика, з питань організації ІІ етапу олімпіад.
Додаток 1 - інструктивні матеріали щодо організації та проведення ІІ етапу олімпіади з інформатики.
Додаток 2 - інструктивні матеріали щодо організації та проведення ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій.
Заступник директора М.Р.КацюбаІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
2015-2016 навчальний рік
21 листопада 2015 року
Пояснювальна записка
1. Завдання для всіх учасників олімпіади єдині, незалежно від класу, в якому вони навчаються. До участі в олімпіаді допускаються учні 7-11 класів.
2. Час проведення олімпіади – 4 години.
3. Олімпіада буде проведена в онлайн-режимі за адресою algotester.com. Завдання до олімпіади будуть розміщені на сайтах: loippo.lviv.ua, inflviv.ucoz.ua та acm.lviv.ua і будуть доступні 21.11.2015 року о 9.30. Виконані завдання учень надсилає для тестування на сайт, а вердикт системи та кількість набраних балів будуть доступні на сайті в межах однієї хвилини.
4. Система тестування розв’язків учасників передбачає використання таких мов програмування: С++, Pascal, Java, C#. Відповідно, для якісного проведення змагань на місцях необхідно встановити такі середовища розробки програмного забезпечення: Visual Studio, Borland Pascal, Free Pascal, Delphi та Eclipse.
5. Надісланий учнем розв’язок перевіряється на передбаченому автором задачі наборі тестів. Відповідно до кількості вірно пройдених тестів учасник отримує деяку кількість балів. Для кожної задачі можна надсилати довільну кількість розв’язків. Зараховується той, що набрав найбільшу кількість балів. Проте сумарна по всіх задачах кількість спроб учасника не повинна перевищувати 47.
6. Координатори районних олімпіад матимуть доступ до турнірної таблиці по району.
7. При умові дуже низької швидкості інтернету у навчальних закладах, в яких буде відбуватися олімпіада, організатори повинні зібрати всі розв’язки учнів та надіслати їх за електронною адресою liliya.pal@gmail.com до 18.00 21 листопада 2015 року.
8. Переможці олімпіади визначаються окремо по чотирьох паралелях: 7-8 класи, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
9. До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 7-11 класів, по одному з кожного класу (11, 10, 7-9 кл.) та додатково згідно рейтингу.
10. ІІІ етап олімпіади буде проведено у вигляді практичного туру за єдиними завданнями для всіх учнів. Учасникам будуть надані для роботи лише вказані в п.4 середовища програмування.
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
2015-2016 навчальний рік
6 грудня 2015 року
Пояснювальна записка
11. Завдання для всіх учасників олімпіади єдині, незалежно від класу, в якому вони навчаються. До участі в олімпіаді допускаються учні 9-11 класів.
12. До початку олімпіади на всіх комп’ютерах учасників має бути встановлене програмне забезпечення для виконання завдань олімпіади. Це програмне забезпечення представники організаційного комітету встановлять у теках, недоступних учасникам для внесення змін, але доступних для зчитування. Вказані теки не мають містити ніякої іншої інформації, крім узгодженої з журі (електронна копія порядку проведення тощо). Ще одну теку на жорсткому диску ПК, доступну учаснику для запису, призначено для збереження роботи учасника. Решта тек на жорсткому диску ПК мають бути недоступними учаснику навіть для перегляду.
13. Завдання туру - практичне завдання на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA).
14. Заготовки до комплексного завдання будуть виставлені на сайт www.loippo.lviv.ua та www.inflviv.ucoz.ua о 9.30 6 грудня 2015 року.
15. Завдання розраховане на 3 години, формулюється як тематично цілісне і складається з декількох задач.
16. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.
17. Учасникам забороняється використання VBA та програмних засобів, які не вказані у завданні. Файл-розв’язок не повинен містити копії змісту файлів-зразків (наприклад учаснику надано файл-зразок у вигляді скріншоту сторінки текстового документа, і учасник здав на перевірку копію цього скриншоту у файлі-результаті).
18. Переможці олімпіади визначаються окремо по кожній паралелі: окремо 9 клас, 10 клас, 11 клас.
До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 10-11 класів та додатково згідно рейтингу.
Немає коментарів:
Дописати коментар