середу, 18 травня 2016 р.

ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ СОКОЛИ

       У Дрогобицькому районі відбувся ІІ етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у фінальній частині якого взяли участь шість роїв учнів загальноосвітніх навчальних закладів .
 До програми змагань було включено сім видів: впоряд (стройова підготовка), дужання (перетягування канату), стрільба з пневматичної гвинтівки, козацько-туристська смуга перешкод, козацькі перегони, інтелектуальні змагання та змагання рятівників.
Загальне перше місце вибороли школярі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Михайло Нечипір), другими стали соколята рою з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.(учитель Віктор Герасименко), а третіми – з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Олег Мартинів) .
Кращими у впоряді (стройова підготовка), грі «Рятівник» , грі «Відун» та у конкурсі в’язання вузлів стали соколята з Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. У грі на дужання (перетягування канату) та в подоланні смуги перешкод переміг дружній рій з Вороблевицької СЗШ І-ІІІ ст., який до того став й кращим кашоваром. Найвлучнішими (стрільба з пневматичної гвинтівки) були школярі з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.
Немає коментарів:

Дописати коментар