пʼятницю, 23 вересня 2016 р.

Місце та роль фізичної культури в школі обговорювали у відділі освіти

У четвер, 22 вересня, у залі засідань методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» учителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів, у роботі якого взяли участь в.о. начальник відділу освіти Іван Стецко, завідувач методичного кабінету Володимир Штокайло.
Керівник освіти району зупинився на питаннях удосконалення спортивно-масової роботи, зміцненні спортивної матеріальної бази навчальних закладів. Він розповів, що протягом вересня цього року придбано спортивного інвентарю на 100 тис. грн.
Про особливості проведення тестування з фізичного виховання розповів декан факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент Роман Чопик. Цікавою була розповідь кандидата наук фізичного виховання та спорту, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання ДДПУ ім. І. Франка Ірини Турчик про місце та роль фізичної культури в новій українській школі. Баченню перспектив її розвитку сприяла робота в експертній групі Міністерства освіти і науки України, вивчення досвіду у країнах близького зарубіжжя, Польщі зокрема.
Методист Ігор Михаць особливу увагу приділив проблемам у здійсненні навчально-виховного процесу на уроках та в позаурочній діяльності з фізичної культури. У роботі «круглого столу» також брали участь кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з наукової роботи факультету фізичного виховання Олександр Логвиненко, викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ДДПУ ім. І.Франка Лілія Михаць.


Немає коментарів:

Дописати коментар