вівторок, 20 грудня 2016 р.

Маленьких математиків навчають інтелектуальним іграм

На базі методкабінету відділу освіти відбувся районний семінар вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів на тему «Життєдіяльність дошкільників в контексті логіко-математичного розвитку». Він проведений з ініціативи методиста з дошкільної освіти Оксани Климишин. Досвідом та напрацюваннями з даного питання ділилися педагоги ДНЗ «Берізка» с.Грушів: завідувач навчального закладу Любов Різник, вихователі Ірина Хомей, Олександра Кіт, Ольга Пецюх, музичний керівник Леся Мороз.
Педагоги дошкільного навчального закладу «Берізка» ознайомили учасників семінару з 5-ьох ДНЗ та 22 НВК з цікавими нетрадиційними методиками та надали практичні рекомендації щодо впровадження в освітній процес сучасних педагогічних технологій з логіко-математичного розвитку дошкільнят. Під час семінару використано дидактичний матеріал, розвивальні ігри: «Блоки Дьєнеша», «Палички Дж. Кюїзенера», «Корентурні таблиці Н.Гавриш».
Відрадно, що в семінарі брали активну участь вихователі з новостворених НВК з сіл: Довге Гірське, Довге Низинне, Залокоть.

Немає коментарів:

Дописати коментар