пʼятницю, 24 березня 2017 р.

Семінар учителів захисту Вітчизни

Засідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбулося на базі Модрицького НВК І-ІІІ ступенів. Директор навчального закладу Ігор Заяць розповів учасникам семінару про здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.
Відкритий урок захисту Вітчизни у 10 класі з вогневої підготовки на тему “Стрілецька зброя та поводження з нею. Загальна будова автомата Калашникова. Розбирання та збирання автомата Калашникова.”, який провів учитель захисту Вітчизни Модрицького НВК І-ІІІ ст. Юрій Богатіков. 
Учні Модрицького НВК І-ІІІ ступенів, під керівництвом педагога-організатора Уляни Дмитрів, виступили перед учасниками семінару з виховним заходом “ Герої не вмирають” , присвятивши його пам’яті полеглим на визвольних змаганнях та Героям Небесної Сотні.
У роботі семінару взяли участь військовослужбовці служби за контрактом 15 реактивно-артелерійського полку старшина Роман Валерчак, старшина Андрій Мурза, старшина Андрій Оришак.
Підсумки семінару підвів методист відділу освіти Дрогобицьої районної державної адміністрації Ігор Михаць.Немає коментарів:

Дописати коментар