пʼятницю, 3 листопада 2017 р.

Про олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

Повідомляємо, що завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій будуть розміщені на сайті Львівського ОІППО loippo.lviv.ua та на сайті «Інформатика_Львів» inflviv.ucoz.ua і будуть доступні о 9.30 3 грудня.
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики будуть надіслані на адреси координаторів та методистів, які відповідають за проведення олімпіади, о 9.30 26 листопада 2017 року.

Для організації ІІ етапу олімпіад додаємо роз’яснення:
Додаток 1 - інструктивні матеріали щодо організації та проведення ІІ етапу олімпіади з інформатики.
Додаток 2 - інструктивні матеріали щодо організації та проведення ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій.


Заступник директора                                         М.Р.Кацюба

Виконавець
Палюшок Л.В.
261-64-54
liliya.pal@gmail.com


Додаток 1
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
2017-2018н.р.
26 листопада 2017 року
Пояснювальна записка

1.        До участі в олімпіаді допускаються учні відповідно до заявок з вказанням класу, за який учасники будуть виступати.
2.        Завдання для всіх учасників однакові, незалежно від класу, в якому вони навчаються.
3.        Час проведення олімпіади – 4 години.
4.        Олімпіада буде проведена в онлайн-режимі за адресою Algotester.com.
5.        Реєстрація учнів для участі в олімпіаді відкрита з 14.00 20 листопада до 23.00 24 листопада на сайті Algotester.com. Реєструватися учні повинні самостійно на головній сторінці за посиланням Районна олімпіада 2017.
Підтверджувати участь учнів будуть працівники інституту. Для цього просимо внести дані про учасників в таблицю за адресою
6.        Початок олімпіади о 10.00. Завдання будуть розіслані координаторам олімпіади о 9.30. Їх треба буде роздрукувати. Учням завдання будуть доступні лише в паперовому вигляді.
7.        Учасники не будуть бачити текстів своїх програм на сторінці. Це вирішить проблему доступу до текстів програм іншим учасників.
8.        Виконані завдання учень надсилає для тестування на сайт, а вердикт системи та кількість набраних балів будуть доступні на сайті в межах однієї хвилини.
9.        Система тестування розв’язків учасників передбачає використання таких мов програмування: С++, Pascal, Java, Pyton. Відповідно, для якісного проведення змагань на місцях необхідно встановити такі середовища розробки програмного забезпечення: Visual Studio, Borland Pascal, Free Pascal, Lasarus, Delphi та Eclipse, Pyton.
10.   Надісланий учнем розв’язок перевіряється на передбаченому автором задачі наборі тестів. Відповідно до кількості вірно пройдених тестів учасник отримує деяку кількість балів. Для кожної задачі можна надсилати довільну кількість розв’язків. Зараховується той, що набрав найбільшу кількість балів. Проте сумарна по всіх задачах кількість спроб учасника не повинна перевищувати 47.
11.   Учасники будуть бачити свої результати, а також, турнірну таблицю учасників свого району чи міста.
12.   Організатори зможуть побачити результати учасників свого району, міста на сторінці будь-кого зі своїх учасників.
13.   Переможці олімпіади визначаються окремо по чотирьох паралелях: 8 класи, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
14.   До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються переможці ІІ етапу олімпіади відповідно до заявок місцевих органів управління освітою, по одному з кожного класу (11, 10, 9 кл.) та додатково згідно рейтингу.
15.   ІІІ етап олімпіади буде проведено у вигляді практичного туру за єдиними завданнями для всіх учнів. Учасникам будуть надані для роботи лише вказані в п.9 середовища програмування.


Додаток 2
Олімпіада з інформаційних технологій
2017-2018 навчальний рік

3 грудня 2017 року

Пояснювальна записка


1.      Завдання для всіх учасників олімпіади єдині, незалежно від класу, в якому вони навчаються. До участі в олімпіаді допускаються учні 8-11 класів.
2.      До початку олімпіади на всіх комп’ютерах учасників має бути встановлене програмне забез­пе­чення для виконання завдань олімпіади. Це програмне забезпечення представники організаційного комітету встанов­лять у теках, недоступних учасникам для внесення змін, але доступних для зчитування. Вказані теки не мають містити ніякої іншої інформації, крім узгодженої з журі (електронна копія порядку проведення тощо). Ще одну теку на жорсткому диску ПК, доступну учаснику для запису, призначено для збереження роботи учасника. Решта тек на жорсткому диску ПК мають бути недоступними учаснику навіть для перегляду.
3.      Завдання туру -  практичне завдання на використання офісних інформаційних технологій, що вивчаються в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA).
4.      Заготовки до комплексного завдання будуть виставлені на сайт www.loippo.lviv.ua та www.inflviv.ucoz.ua о 9.30 3 грудня 2017 року.
5.      Завдання розраховане на 4 години, формулюється як тематично цілісне і складається з декількох задач.
6.      Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу. 
7.      Учасникам забороняється використання VBA та програмних засобів, які не вказані у завданні. Файл-розв’язок не повинен містити копії змісту файлів-зразків (наприклад учаснику надано файл-зразок у вигляді скріншоту сторінки текстового документа, і учасник здав на перевірку копію цього скриншоту у файлі-результаті).
8.      Переможці олімпіади визначаються окремо по кожній паралелі: окремо 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
  1. До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 10-11 класів та додатково згідно рейтингу. Учні молодших класів можуть виступати за 10 чи 11 клас.


Немає коментарів:

Дописати коментар