суботу, 24 січня 2015 р.

Від лідерства Мирославу Лихтей відділяв лише крок

Мирославі Лихтей, учителю хімії Нагуєвицької СЗШ І-Ш ст. та Модрицького НВК І-Ш ступенів, забракло зовсім мало балів, аби ввійти в п'ятірку найкращих учителів, які дня­ми виборювали перемогу на II (обласному) етапі Всеукраїнськогоконкурсу «Учитель року-2015».


Попри те, у Львові педагог відзначилася вміннями творчо підходити до методики викла­дання свого предмета та швидко і правильно розв'язувати задачі. Участі в обласному етапі переду­вало здобуття Мирославою Лихтей першого місця на І (районному) етапіконкурсу «Учитель року-2015. До речі, окрім неї, в районі в номінаціяхяУкраїнська мова та лі­тература» й«Образотворче мисте­цтво» лідерами с.тали ще двоє вчи­телів Дрогобиччинн: учитель Меде-ницької середньої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів ІринаКомар та учитель Михайлевицької середньої загальноосвітньої школи 1-І І ступе­нів ЛюдмилаЖук.
За результатами обласного етапу конкурсу пані Мирослава опинилася в десятці лідерів із-поміж 28 пред­ставників із Львівщини. Привернув увагу журі й її науково-просвітній проект із хімії на тему: «Проблеми виробництва екологічно чистого па­лива: шляхи вирішення проблеми».
А в розв'язуванні задач Мирослава Лихтей виявилася неабияким мас­таком. Однак, аби провести відкриті уроки у львівських школах, що було завершальним туром обласного ета­пу, талановитому учителю забракло балів, хоча від п'ятірки обраних її відділяло лише одне місце.
За словами методиста методка­бінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Світлани Пав-люх, Мирослава Лихтей взяла участь у конкурсі вдруге, а в дрогобицькому краю її знають як обдарованого вчи­теля хімії, на уроках якої учні ніколи не байдикують. Крім того, як зазначи­ла пані Світлана, упродовж багатьох років учні п.Мирославипосідають призові місця на районних олімпіа­дах. «Безперечно, що в цьому заслуга не лише здібних дітей, але й вчителя справді від Бога, якою є Мирослава Лихтей», - насамкінець зауважила методист.

Ірина МИХАЦЬ. Газета " Франковий край".23 січня 2015 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар