понеділок, 19 вересня 2016 р.

„ПРИРОДОЗНАВСТВО 1-4: ЗМІНИ ВЖЕ, СЬОГОДНІ”.


Комунальний заклад Львівської обласної ради
ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ79007‚  м. Львів‚  вул.  Огієнка, 18а           тел./факс  +38 0322 553830           e-mail: loippo@ukr.net           www.loippo.lviv.ua


Від 18.09.2016 р._№  _388______
На                  від                           _
Завідувачам рай(міськ)методкабінетівВідповідно до плану заходів  роботи з учителями початкових класів та інших категорій педагогічних працівників щодо реалізації  компетентнісно-орієнтованого підходу на уроках природознавства у початковій школі, кафедра педагогіки Львівського ОІППО запрошує членів обласної творчої майстерні «Школа 1-4 класів. Природознавство»,  учителів та інших категорій педагогічних працівників  на вебінар „ПРИРОДОЗНАВСТВО 1-4: ЗМІНИ ВЖЕ,  СЬОГОДНІ”.


           Ознайомитись з  програмою вебінару можна за посиланням: http://kolosok.org.ua/vebinar/

Для участі у вебінарі 22 вересня о 15. 00 перейдіть за посиланням, вказаним на сторінці http://kolosok.org.ua/vebinar/. Бажане стабільне з'єднання з мережею Інтернет швидкістю не менше 1 МБ/с.

Для учасників, які хочуть залишати коментарі в чаті під час вебінару, необхідно мати поштову скриньку на gmail.com. Перед переглядом вебінару залогуйтеся у свій аккаут gmail.com.

Після  завершення вебінару його запис можна буде переглянути і залишити свої коментарі та запитання для модераторів. 


Заступник  директора                                            М.Кацюба

Виконавець:
Дарія  Біда

050-1869685

Немає коментарів:

Дописати коментар