середу, 15 лютого 2017 р.

Тиждень математики у Новокропивницькому НВК

З 6 лютого по 10 лютого в Новокропивницькому НВК І-ІІІ ст. цікаво і захоплююче пройшов тиждень математики, який провела учитель Надія Василишин. І проходив він під гаслом: "Дорогу осилить той, хто йде , а математику - мислячий ". Цей тиждень був спрямований на формування інтересу до математики та налаштування учнів застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, розкрити творчі здібності учнів та художній талант школярів у баченні навколишнього світу з математичної точки зору. 
На відкриття тижня учні готувались до таких конкурсів «Конкурс газет», «Портрет учителя», «Цікавий факт», «Математичні кросворди». Намалювали листівки з віршами , піснями, жартівливими завданнями. 
Діти із задоволенням брали участь у заходах. Для учнів 5 – 11 класів був проведений «Найрозумніший, найвинахідливіший та найкмітливіший математик школи ». Переможцем став учень 5 класу Денис Миськів.
Учні 7 класу взяли участь у «Математичному турнірі». Діти із задоволенням розв'язували логічні задачі, ребуси, відповідали на веселі питання, змагалися на уважність та швидкість. З невеликою перевагою перемога дісталася команді «Y».
Протягом тижня учні переглянули презентації «Видатні математики»,
« Математика у житті людей» та відео презентації «Математика навколо нас», « 12 фактів про математику».
Учні 5 класу виступили з вітальними словами до такої знайомої і такої ще не пізнаної її величності Математики. Тиждень математики приніс дітям багато позитиву та веселий настрій.Усі класи показали міцні знання.
На лінійці всі переможці були нагороджені грамотами та подарунками.Немає коментарів:

Дописати коментар