пʼятницю, 23 листопада 2018 р.

День пам’яті жертв Голодоморів в Ролівській школі1932-1933 – трагічні роки в історії українського народу. Ми відзначаємо вже  85- ту річницю від часу тих подій, які винищили мільйони українців. Пам`ять про ті часи вкарбувалась у свідомість наших співвітчизників назавжди, вона болем проймає серця людей, є насправді невмирущою і передаватиметься з покоління в покоління.

В Ролівській СЗШ І-ІІ ступенів цього тижня проведено ряд заходів з вшанування жертв Голодоморів та політичних репресій. Відбувся вечір-реквієм   “Гіркі жнива”, під час якого учні та вчителі прослухали інформацію про трагічні події та переглянули відеоматеріали про Голодомор. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років. 
Перший урок  сьогодні відбувся  як Урок пам’яті жертв Голодомору. Темами уроків були:  “Ці страшні 32-33-й роки”,  “Свічка пам’яті”, “Україна пам’ятає”. В початкових класах учні переглянули презентацію на тему Голодомору, а також взяли участь в акції “Незабудки памяті”
24 листопада, в суботу, відбудеться  щорічна акція “Засвіти свічку” , у якій візьмуть участь учні та педагоги школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар